Atrakcje Regionu

Góry

Izerskie

królestwo kolarstwa górskiego i narciarstwa biegowego, a także idealna baza dla pasjonatów pieszych wycieczek oraz zimowych szusów.

Oprócz całego bogactwa naturalnego, które oferuje nasz region, znajdziesz również moc atrakcji dla całej rodziny, bez względu na porę roku, w której zaplanujesz nas odwiedzić! 

Aktywnie

W Regionie|Aktywnie

W Regionie

Uwolnij kolory gór i postaw na aktywny wypoczynek w tak urokliwym otoczeniu. Odkrywaj piękno okolicy, nasz region ma tak wiele do zaoferowania o każdej porze roku! 

PIESZY RAJ

Przyroda wychodzi Wam naprzeciw i zachęca do spacerowania, maszerowania czy też biegania. Wycieczki pieszymi szlakami pozwolą odkryć nieodkryte. Przemierzaj leśne trasy, wdychaj świeże, górskie powietrze i stawiaj kolejne kroki po zdrowie i relaks!

Zima

Narty | Zima

Narty

Zjazdowe

Na amatorów sportów zimowych czeka nowoczesny kompleks narciarski SKI&SUN, w tym trasa zjazdowa o długości ponad 2500 metrów, na której szczyt dotrzeć można zasiadając wygodnie w przeszklonej gondoli, dostarczając przy tym niezapomnianych widoków! Jej dodatkowym atutem jest jedno z najlepszych oświetleń w Polsce, co pozwala na wieczorne szusowanie. 

Na początkujących narciarzy czekają liczne wyciagi orczykowe, szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu zimowego.

Skywalk

Skywalk

spacer w chmurach

wyjątkowy projekt, wznoszący się nad miastem Świeradów-Zdrój, zaprowadzi Cię na wysokości 62 metrów, skąd podziwiać możesz zapierającą dech w piersiach panoramę miasta.

Drewniana konstrukcja o długości 850 metrów doprowadzi Cię na sam szczyt, gdzie oprócz cudownych widoków będziesz mógł odpocząć na siatce w kształcie kropli lub - dla bardziej odważnych - wejść na szklaną platformę. Jeżeli wciąż będziesz narzekać na brak adrenaliny to wycieczkę możesz zakończyć jazdą 105 metrową zjeżdżalnią.